Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2009, 09:06   #2
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Cóż, ja wtrącę swoje trzy grosze...
Ostatnio przeczytałam to... coś...
I to, że moja wypowiedź będzie krótka zawdzięczamy tylko zakazowi używania wulgaryzmów.
To najgorsza mechanika jaką w życiu widziałam, po pięciominutowej lekturze zaczęła mnie boleć głowa i miałam ochotę wziąć coś ciężkiego i mówiąc łagodnie walnąć tym kogoś, kto by podszedł.
Jeżeli prowadzi się jakiś autorski system, ewentualnie wprowadza się tą mechanikę od początku, to w porządku, wtedy uznaje, że to coś (nie powiem, że jest dobre, bo w mojej opinii nie jest) jest znośne, jednak jeżeli próbuje się zamienić tą mechanikę z inną...
Cóż, przejrzałam systemy w jakie grałam i stwierdziłam, że nie przeszkadzałoby mi to chyba tylko i wyłącznie w Warhammerze, a i to tylko i wyłącznie jeżeli w drużynie nie byłoby magów.
Chociaż mogą być to oczywiście tylko i wyłącznie moje odczucia, to jednak z całego serca odradzam używania tego czegoś, co teoretycznie ma być "mechaniką".
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem