Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2009, 13:46   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
[WFRP 2ed] Miejska opowieść (18+)

Cześć Wam wszystkim

Z racji tego, że nie odnalazłem się w innej sesji tutaj, postanowiłem podjąć się próby prowadzenia sesji na forum. Z uwagi na powyższe zapraszam zainteresowanych do nadsyłania postaci.

Sesja będzie rozgrywana w Altdorfie w realiach WFRP 2ed. Gracze chciałbym by stworzyli grupkę zbirów, szajkę bandycką, która w jakiejś części slumsów [zapewne kwartał kilku ulic] rabuje, lub która się w jakiś sposób w rabunku wyspecjalizowała i z niego w mieście żyje [rabusie grobowców, rabusie portowi, włamywacze, wymuszacze etc]. Tym samym nadsyłane postacie powinny należeć do tego półświatka i znać się wzajemnie dobrze. Wspólne plany, wspólne akcje, wspólne cele. Chcąc to uwzględnić proszę o postacie pasujące do takiej wizji gry.

Warunkiem przyjęcia Gracza do sesji, będzie dopasowanie się jego postaci do innych postaci Graczy. Jednym słowem im bardziej spójna będzie koncepcja wspólna tym większa szansa zagrania. Kolejnym warunkiem będzie jakość postaci i jej kompletność [zarys fabularny oraz mechanika]. A ostatnim czas nadesłania. Wszystko to w formie wiadomości PW przesłanej do mnie.

Nie narzucam ras czy klas bo Altdorf to miasto duże i pojemne, jednakże co do rozwinięć, by móc uwzględnić wcześniejsze dokonania waszych postaci, chcę by miały wykonanych 5 rozwinięć.

Jeśli chodzi o sposób prowadzenia i częstotliwości pisania, spieszę z wyjaśnieniem, że prowadzę zabawę w formie opowieści, ale testuję cechy BG na okoliczności zdarzeń sesyjnych, oraz tarć na linii Gracz – Gracz. Częstotliwość postów wynosiła by mniej więcej 2 posty na tydzień i była by to częstotliwość również oczekiwana od Graczy.

Liczba Graczy pożądana przeze mnie mieści się w przedziale 3-4 osób. Jako, że wyrażam się dosadnie a w swoich postach poruszam czasami kwestie wymagające odrobiny dojrzałości proszę by do sesji zgłaszały się osoby wyłącznie PEŁNOLETNIE.

Rekrutację zakończę, jak zbiorę potrzebnych mi Graczy. Jednym słowem kto pierwszy ten lepszy.

To w sumie chyba tylko tyle. Zapraszam zainteresowanych na tę sesję, albowiem wstrząśnie ona Waszym czymś tam. Czymś na pewno.
 
Bielon jest offline