Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2009, 17:06   #1
Generał Barnaky
 
Generał Barnaky's Avatar
 
Reputacja: 1 Generał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumnyGenerał Barnaky ma z czego być dumny
Exclamation [Fallout] "Mroczna Zima"

Witam.
Jest to mój pierwszy post i postaram się jak najlepiej go napisać

Potrzebuję pięciu graczy, którzy powinni być:
Z miasta Łodzi - najlepiej
Znać gry z serii Fallout, Neuroshime i D20 Modern
Zgłoszą sie do 30 maja najpóźniej...
-----------------
Dlaczego znać D20 ? Ponieważ ja zrobiłem autorski system tzn: wzoruję go na D&D,D20, i Fallout D20... Nie oparłem się na jednym systemie ponieważ musiałem uprościć mechanike gry dla graczy z , którymi prowadziłem inną kampanię (resident evil).

Akcja dzieje się w roku 2287 ( a zatem 10 lat po upadku Edena i Enklawy)
Zaczynamy jako rekruci - Wschodniego Bractwa Stali ...Albowiem nastąpił rozłam w organizacji.

Tworzenie postaci :
Wybieramy 2 Traity
Fast Metabolism - Jesteś bardziej podatny na promieniowanie i trucizny, ale szybciej się leczysz.

Bruiser - Trochę wolniejszy, ale trochę większy. Rzadziej trafiasz, ale jeśli ci się uda wrogowie to poczują. Masz mniej AP, ale zwiększa ci się siła.

Small Frame - Jesteś trochę mniejszy od innych mieszkańców wioski, ale za to zawsze byłeś szybszy. Jesteś bardziej zręczny, ale nie możesz unieść zbyt wielkiego ekwipunku.

One Hander - Jesteś świetny w małych broniach, ale bronie dwuręczne stanowią dla ciebie problem.

Finesse - Twoje ataki wykazują się dużą ilością finezji. Nie robisz aż tak dużych obrażeń, ale masz częściej criticale.

Kamikaze - Szybciej możesz zareagować w turze, ale twoje AC jest niższe.

Heavy Handed - Rzadziej robisz pożądne criticale, ale zawsze zadajesz duże obrażenia.

Fast Shot - Twoje ataki kosztują cię jeden AP mniej, ale nie możesz celować.

Bloody Mess - Dziwnym trafem wszyscy wokół ciebie giną w najbardziej wyszukany sposób.

Jinxed - Dobrą stroną jest to, że wszyscy wokół ciebie mają okropnego pecha. Złą stroną, że ty też.

Good Natured - Twoje umiejętności bojowe nie są na najwyższym poziomie, za to w First Aid, Doctor, Speech i Barter jesteś nie do pobicia.

Chem Reliant - Jesteś 2x bardziej podatny na uzależnienia, ale za to szybciej otrząsasz się z ich skutków.

Chem Resistant - Chemia działa na tobie krócej niż normalnie, ale łatwiej możesz się uzależnić.

Night Person - Jesteś bardziej rozbudzony, kiedy zajdzie Słońce. Twoja inteligencja i percepcja zwiększają się w nocy, ale zmniejszają się w nocy.

Skilled - Co poziom dostajesz 5 punktów więcej do rozdzielenia w swych umiejętnościach, ale za to perki możesz mieć co 4 poziomy.

Gifted - Twoje główne statystyki są podwyższone o 1 punkt, ale twoje umiejętności są o 10% obniżone i co poziom możesz rozdzielić 5 punktów mniej.

-------------------------------------
Oraz 3 Skille :
Small Guns ,
Big Guns ,
Energy Weapons ,
Unarmed ,
Melee Weapons ,
Throwing ,
First Aid ,
Doctor,
Sneak,
Lockpick ,
Steal ,
Traps
Science,
Repair ,
Speech ,
Barter ,
Gambling ,
Outdoorsman .
-------------------------------
Na końcu wybieramy jakim "człowiekiem" chcemy grać ( Wzorowałem to na Chorobach z Neuroshimy)

0. Cyborg ( bionika, implanty, wszczepy bojowe, broń energetyczna, komputery...)
1. Czysty Genotyp - bez zmian.
2. Pan-Immunity Virion ( umożliwia korzystanie z plazmidów, nie można nosic heavy armor's, zagrożenie mutacją w wyniku napromieniowania.........)
3.Forced Evolutionary Virus I ( stajemy sie super mutantem - spada Armor Class, wzrost HP, no armor's, )
4.Forced Evolutionary Virus II ( stajemy się Ghulem - spadek HP, wzrost inteligencji,...)
5.Forced Evolutionary Virus III ( Ewolucja w Death Claw... szpony,dużo hp, )
F.E.V się mutuje więc tylko na własną odpowiedzialność
----------------------------------------
Sposób prowadzenia sesji: Narracja oraz "Tnij i siecz" {Jak fallout tactits}
Walka jest prowadzona w sposób turowy z punktami akcji (jak w F1,F2,FTS).
-------------------------
Było by miło jakby ktoś miał własną figurkę oraz codex do D20modern lub neuroshimy z wyglądem broni...Bo codexy z racji kryzysu(Zbieram armie do wh40k) mam na kompie .
***

"Wojna, wojna nigdy się nie zmienia... Czysta woda płynąca dzięki bohaterstwu Przybysza z Krypty 101 miała uratować pustkowia. Ale stała się kroplą dzięki, której Bractwo Stali rozpadło się na trzy frakcje. Zdobycie Krypty Zero było przełomem w technologicznym wyścigu zbrojeń. Rozniosły się pogłoski, że na granicy z Kanadą maszyny nadal niosą śmierć i zniszczenie.
Bractwo nie miało sił aby to sprawdzić. Oddelegowano do tego zadania oddziały z Waszyngtonu... Tymczasem, po dziesięciu latach względnego spokoju ogień zagłady dosięgnął Nowy Jork. Miasto padło w ciągu godziny. Nad niebiem zjawiły się Latacze oraz Oriony, ich lasery zniszczyły zapory i bunkry Bractwa. Zaczął padać śnieg - pierwszy śnieg na pustkowach od ponad stu lat. Śnieg był gorzki jak piołun...Ziemia zaczęła się trząść a drugiego dnia zapadła noc. Raport z Krypty Zero był straszny...aż nierealny.
Enklawa razem z maszynami nad którymi, przejęła kontrolę zdetonowała bomby termonulearne w uśpionych wulkanach. Zagłada w roku 2077 była niczym w porównaniu z tym... Pyły zasłoniły Słońce...temperatura spadła o dziesięc stopni, czarny śnieg wciąż sypał się z nieba, zima nuklearna zapadła po raz drugi. A wraz z nią niczym Anioł Śmierci nadciągały androidy..."
***
Mam nadzieję, że was przekonałem..
 
__________________
Don't you turn your back on me, Harry Potter! I want you to look at me when I kill you! I want to see the lights leave your eyes!
Avada Kedavra!
Generał Barnaky jest offline