Wątek: Narilvatar?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2009, 11:20   #1
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Narilvatar?

Wychodzi na to że co jakiś czas niczym bumerang powraca do mnie ochota "pointegrowania" się ze środowiskiem RPGowym odmiennym od (ledwo co żywego) Elbląskiego). W takich chwilach zwykle wracałem do dwóch miejsc - lastinn (żadziej) i do forum z którym czułem się w jakiś sposób szczególnie zżyty - Narilvatarem (częściej - i pod innym nickiem). To drugie zwłaszcza wspominam ciepło jako że okres w którym na nie uczęszczałem przypadał na moje lata pacholęce (początki gimnazjum) i pierwsze fascynacje RPGami. Teraz, korzystając z tego że mam sporo wolnego czasu postanowiłem wrócić na stare śmieci - rozejrzeć się po zakurzonych kątach forum, zobaczyć ksywki dawnych znajomych - bba, być może ponowie wstąpić do miasta i napić się piwa pod Grubą Bertą. Ku mojemu zaskoczeniu google nie pokazały mi żadnych ciekawych wyników na hasło "Narilvatar" - Forum padło? Wiem że już jakiś czas było ledwo ciepłe ale odwiedzało je tak mało użytkowników że postanowiono je zamknąć? A może po prostu jest gdzieś pod inną nazwą której dziwnym trafem nie mogę znaleźć?

Pozdrawiam,
Potwór (mało potworny, bo Ciasteczkowy)
 
Potwór jest offline