Wątek: Narilvatar?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2009, 17:37   #3
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
W życiu o tym forum wcześniej nie słyszałem, ale poszperałem w necie i znalazłem, że jest zamknięte.

Za postami z last.fm:
Cytat:
Kermit_ napisał:
Styczeń 2009
Hmm, Naril przestał istnieć? Czy tylko zmienielie adres/serwer?
Cytat:
Ashghan napisał:
Styczeń 2009
Przestał istnieć, jeszcze w zeszłym roku. Technicznie rzecz biorąc zmienił się serwer z "obecny" na "brak". Nie ma to jak refleks. :P
Cytat:
Kermit_ napisał:
Styczeń 2009
Szkoda :/ Potem już w ogóle nie wchodziłem na forum ... Ehh, pozostają tylko wspomnienia. A jaki jest oficjalny powód upadku?
Cytat:
Ashghan napisał:
Styczeń 2009
Oficjalnie - serwer się skończył i nikt nie zapłacił za przedłużenie. Mniej oficjalnie - nikt już chyba nie wierzył że warto wykładać kasę na coś, co jest martwe. No, chyba że to jakaś teoria spiskowa stworzona przez chore umysły na Portalu II i forum tak naprawdę istnieje. Np. w dziewiątym wymiarze..
Tak, więc raczej nie masz co dalej szukać.

...ale jest LI! Tak, więc nie ma co płakać!
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline