Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2006, 19:49   #8
Toudi
 
Toudi's Avatar
 
Reputacja: 1 Toudi ma wyłączoną reputację
Co do dziwnego człowieka:
Jego ciało jest silnie okaleczone, ajkby poddawane wielogodzinnym torturom. Na razie jest nieprzytomny, ale rany szybko się goją.
Jeżeli chodzi o worek to po otwarciu okazało się, że w środku było pełno myszy i innych gryzoni.
straznicy rzucili się w pościg za strzelcem, ale zasłona nocy szybko ukrya uciekiniera i twoi żołnierze wrócili z niczym. Z tego co zdali w raporcie najważniejsze jest to, że kierował się w stronę osady Wildrock.

Mike wyjechał do Trammel Aim z ostatnim transportem, który kierowła się do miasta. Obiecał, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Osadzie.

PS. Od Mistrza. Jeżeli zależy Ci na specjalistach, to wejdź na słup ogłoszeń i weź udział w licytacji. Wykształcony chemik, może pracować dla Ciebie

[ Dodano: 2006-02-23, 08:21 ]
Dziwny człowiek obudził się , na początku krzyczał przerażony zabiją mnie, nie chcę umierać!!!. Potem uspokaja się .Wygląda strasznie. Wrak psychiczny i fizyczny. Z daleka wygląda jak mutant. Kiedy ktoś przychodzi do jego chwilowej kwatery zawsze krzyczy zrobię wszystko, nie, nie dość, dajcie mi spokuj, wszystko powiem, aaaa!!
 
__________________
"Sumienie i tchórzostwo to jedno i to samo. Sumienie, to szyld firmy"

Czy ktoś zdaje w tym roku maturę???
Toudi jest offline