Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2009, 18:58   #2
Zielin
 
Zielin's Avatar
 
Reputacja: 1 Zielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwu
1. Wprawdzie nie jest to pytanie, a informacja odnośnie nieobecności (właściwie to przypomnienie, bowiem wysłałem ci już wcześniej MSG o tym).
Spotykam się na sesję DnD z kilkorgiem znajomych, więc nie można na mnie liczyć jeśli chodzi o posty w piątkowy wieczór, a właściwie już od 15.00 (przeklęte autobusy :/). Czy za każdym razem muszę pisać że mnie nie będzie czy takie pojedyncze wyjaśnienie wystarczy?

2. Temat poruszany w rekrutacji, ale IMHO ważny. Posty będą pojawiać się w stałych odstępach czasowych. A co w przypadku, gdy akcja posunie się do przodu (a raczej gdy WSZYSCY już odpiszą) ? Czekamy, czy - logicznie rzecz biorąc - ruszamy dalej?

3. Czynności wykonywane przez nasze postaci: jak pisać? Kursywa, normalnie, pogrubione, podkreślone, skreślone?

To chyba wszyściutko. Czekam z niecierpliwością na pierwszy post
 
__________________
Powiało nudą w domu...Czy może powróciło natchnienie? Znalazł się stracony czas? Jakaś nagła zmiana w życiu?
A może jeszcze coś innego?

<Wielki comeback?>

Ostatnio edytowane przez Zielin : 25-05-2009 o 20:02.
Zielin jest offline