Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2009, 23:51   #22
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To potwierdza tylko to, że wziąłem udział w dyskusji, w której jedyne, czego nie wiedziałem to to, że podczas wybierania człowieka do kadry Obsługi, istnieje coś takiego jak okres próbny. Ponadto to raczej nie działa na moją niekorzyść, ponieważ należałem do różnych for (siedem wraz z LI) i tylko tutaj było coś takiego.
To z kolei znaczy, iż mam doświadczenia nie tylko z LI.

Twój ulubiony cytat nie ma tu racji bytu.

Nie ostatecznie doszedłem do właściwych wniosków, tylko ostatecznie zdołałem przeformułować myśli tak, że stało się to zrozumiałe nie tylko dla mojej osoby.

Ile razy mam jeszcze powtarzać, iż to moja wina, bo nie wytłumaczyłem jasno, co miałem na myśli? Zadowoli cię jak powtórzę to w pięciu kolejnych postach, czy będziesz domagał się dziesięciu?

Dodam, że mówiłeś również o marketingu. Ponadto z chęcią wytłumaczę ci jak rozumiem pokrewieństwo między marketingiem i pijarem.

Biorąc pod uwagę to, że uwzględniony jest okres próbny, który zagwarantuje wejście w odpowiednim momencie, to tak. Doszliśmy do takiego wniosku (co mówiłem od początku, choć niejasno).

Matyjasz, dokładnie o to chodzi, ale tylko uwzględniając okres próbny.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem