Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2009, 04:14   #23
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Solfelin musi pokazać, że zna się nie tylko na światach autorskich, ale również to, że ma pozostałe, odpowiednie predyspozycje do tej "posady".

Oczywiście, chyba nikt nie ma wątpliwości, że nasz drogi Solfelin mówiąc o moderacji, myślał o sobie. Bynajmniej nie twierdzę, iż to zła kandydatura, ale jak narazie jedyna.
Niby myślałem o sobie. W gruncie rzeczy, to cały czas mam wątpliwości, że mam jakiekolwiek minimalne zdolności, by taką posadę objąć - nawet na okres próbny.

Brak dogłębnej znajomości głównych systemów, brak rozeznania większego w tych autorskich. Poza tym, promocja, reklama i tak dalej - u mnie leżą, zatem mnie eliminują całkowicie.


Potrzeba opiekuna tego działu, jak zresztą każdego - jak była, tak będzie. A okres próbny czasami nie wystarcza w takiej funkcji. Czasami przy takich rzeczach przydatny byłoby coś w rodzaju quizu czy konkursu potwierdzającego kwalifikacje.

Nawet, jeśli byłaby tylko 1 osoba, która by pragnęła być opiekunem, dobrze byłoby, żeby przeszła jakiś - odpowiedni do danej funkcji - test.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem