Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2009, 02:36   #8
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
odpowiedzi dla Vavalit
1. Tutak wszytko zależy od tego jakie postaci wybiorą gracze. Zważając na to jaką pozostawiłem dowolność, dla każdego może to by coś innego
2. Jak wyżej to zależy od gracza. Jeśli ktoś wybierze postać wojskowego, może spodziewać się walki, jeśli ktoś postać która ma ciągoty do dyplomacji to oczywiście może spodziewać się sporo wątków politycznych. Chodź nie wykluczam przy tym mieszania się tych współczynników u postaci
3. Jeśli chodzi o częstotliwość postów. Doskonale zdaje sobie sprawę że nie każdy może siedzieć dwadzieścia cztery godziny na dobę. Tak więc wydaje mi się że jeden post na tydzień wystarczy

odpowiedzi dla Tadeus
1. Sporo będzie zależało od graczy. Jednak chciałbym żeby sesja była czymś pomiędzy tych dwóch klimatów
2. Tutaj chciałbym żeby to było dość zrównoważone, jednak też sporo zależy od danej postaci.
3. Tutaj zadałeś bardzo ważne pytanie. Przyznam że zapomniałem wspomnieć o tym w sesji. Oczywiście będziecie współtworzyć świat, jeśli tylko zechcecie oczywiście.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline