Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2009, 16:42   #8
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
OmG, to nam się kocioł zrobił. Wydawało mi się że piszę dość jasno:

Cytat:
Jednak nie długo dane mu było czytać pismo, ponieważ drzwi jego przedziału, w którym sam siedział otworzyły się.
Już na początku Mid myślała że Twoja postać siedzi razem ze wszystkimi, ale to jest inny przedział. Myślałem że nie potrzeba tego wyjaśniać bo w następnym swoim poście sprostuję.

Uprządkujmy:
Wszyscy oprócz Frosta siedzą w jednym przedziale i nikt inny już tam nie wchodzi.
Postać Col. Frosta siedzi sama w innym przedziale i wchodzi tam Potter, a potem Weasley.

Prosiłbym Mid o edycję swojego posta i wyrzucenie fragmentu od wejścia do środka Pottera do końca. I następnym razem gdy coś jest niejasne to pisać najpierw w komentarzach.
Przepraszam wszystkich za zamieszanie, ale cóż, sytuacja stworzyła się sama pod wpływem nie zrozumienia. W razie pytań pisać śmiało.

Na koniec informuję że Sulfur, napisał do mnie z prośbą o oddanie w jego ręce postaci Harry'ego Pottera (którą będzie normalnie odgrywać w sesji). Sam nie mam zastrzeżeń, postać Harry'ego nie będzie wcale lepsza od postaci innych graczy, ale jeśli ktokolwiek z Was ma jakieś zastrzeżenia to nie dopuszczę Sulfura do sesji, w końcu to wy tworzycie tą grę.

EDIT down
Nie ma za co, każdemu się może zdarzyć ;]
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W

Ostatnio edytowane przez Korbas : 31-05-2009 o 17:19.
Korbas jest offline