Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2009, 14:51   #7
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Poczekam, aż zbierze się odpowiednia ekipa (więcej osób nie ma sensu prowadzić, bo sesja zbyt by się rozdrobniła i spowolniła, a i byłaby niewygodna dla mnie, jako MG).
Już widzę, że zgłoszeń tutaj i na PW dostałem w sumie dość sporo, więc pewnie będę musiał wyłonić graczy biorąc pod uwagę ich KP.

W każdym razie sądzę, że zajmie nam to jeszcze maksymalnie kilka dni, chyba że nie dostanę dostatecznie dobrych KP.

---
edit: zmieniłem zdanie, może lepiej dajmy większą szansę pozostałym i ustalmy jasno termin

Tak więc: w najbliższy piątek wyłonię ostatecznie graczy biorących udział w sesji.

Wstępnie zatwierdziłem dwie KP, natomiast nie jest to jeszcze postanowienie końcowe.
Ciągle też czekam, czy może jakaś pani zdecyduje się na postać uwodzicielki, co nie jest konieczne, ale przydałaby się jedna taka postać.
Dotychczas nie padło też zgłoszenie na myśliwego (mówię o tym, bo nie chcę by cała drużyna składała się z identycznych specjalizacji).
 

Ostatnio edytowane przez Only The Shadow : 07-06-2009 o 15:22.
Only The Shadow jest offline