Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2009, 10:27   #1
Manni
 
Manni's Avatar
 
Reputacja: 1 Manni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputacjęManni ma wspaniałą reputację
Mroczne Elfy - mechanika

Witam.
Przygotowuje sesję w której gracze wcielą się w grupę wypadową Mrocznych Elfów, scenariusz napisany i dopracowany. Chciałbym wkleić rekrutację do tej sesji, z którą wiążę dość duże nadzieję. I tutaj proszę o pomoc forumowiczów. Mam problemy z mechaniką Mrocznych Elfów. Znalazłem co prawda Podstawową mechanikę tej rasy, z magią też nie mam problemów. Jedak niestety, nie mogę nigdzie znaleźć opisu profesji tej rasy, chodzi o wiedźmy itd. Profesji typowych i jedynych dla Mrocznych. Chciałbym zrobić sesję w IIed jednak jedyne, co mogę znaleźć to opisy mechaniki tych profesji dla Ied, co mnie nie urządza. Prawda, można je przerobić, ale to nie to samo...
Czy ma ktoś dostęp do tego typu informacji, jeżeli tak, to czy mógł by umieścić je na forum czy też wysłać mi na maila?

Mój mail to kmantaj@gmail.com
Z góry dziękuję.
-Manni-
 
__________________
"If you want to know where your heart is,
look where your mind goes when it wanders"
Manni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem