Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2009, 14:03   #1
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Sesja Klanarchii

Witam!

Na początku powiem jedną rzecz - tak, doskonale zdaję sobie sprawę z tego że Klanarchia jeszcze nie wyszła i nikt nie ma podręcznika. Jednakowoż już chcę zacząć nabór do sesji.

Trochę nie wiem jak się zabrać za napisanie rekrutki, zawsze podawało się zalążek fabuły czy coś w tym stylu ale... ja zwyczajnie nie mam nawet tego zalążka fabuły. Zgodnie z zasadami Klanarchii, przed pierwszą sesją organizuje się spotkanie w którym gracze wespół z MG ustalają kim będą ich postacie, co je trzyma razem oraz jaki mają cel. Tak, ustalamy razem zalążek fabuły. Jest to opisane między innymi w tym artykule. Dlatego właśnie rekrutację założyłem już teraz.

Do sesji potrzebuje 4-5 osób, najlepiej doświadczonych z RPGami. Wymagam minimum zapoznania się z wszystkimi tekstami na oficjalnej stronie Klanarchii jeśli ktoś jednak zamówił podręcznik w przedsprzedaży to świetnie. Oczywiście sesja ruszy dopiero kiedy założenia cyklu zostaną ustalone i trafi do mnie podręcznik, dlatego że podejrzewam że zaczniemy około 8 lipca. Pomogę przy tworzeniu postaci itp. O to się nie martwcie.

Sesja będzie w pełni wykorzystywać mechanikę systemu.

A teraz najgorsza część, czyli wymogi żeby dostać się do sesji...
na stronie Klanarchii macie podaną tematykę i klimat tego systemu więc żeby trafić do sesji napiszcie coś w tym klimacie. Cokolwiek, opis postaci, miejsca, potwora. Cokolwiek. Oczywiście to nie będzie miało żadnego wpływu na sesję, ma po prostu ukazać wasze zdolności tworzenia. Teksty wysyłajcie mi na PW.

To chyba wszystko co miałem do powiedzenia, jak macie jakieś pytania to walcie śmiało.
 
Macharius jest offline