Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2009, 02:19   #3
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Dobra, żeby nie było zamieszania - zmienię wypowiedzi na formę trzecioosobową (bez zwrotów bezpośrednich do graczy). Mi tak naprawdę jest to względnie obojętnie, mogę pisać i tak, i tak.

Ale proszę o cierpliwość, zrobię to jutro rano, bo dziś już nie kontaktuję (chyba że dostanę przebłysku i zmienię zdanie z jakiegoś ważnego powodu, który teraz do mnie nie dociera :P ).

Co do tego wymogu 'raz dziennie' - może rzeczywiście jest on trochę zbyt surowy :P- A więc tak: czasem może być to codziennie, czasem co dwa czy trzy dni - ważne by ogólne tempo pozostało na tym pułapie (nie raz na tydzień, a raz na parę dni/codziennie).
 

Ostatnio edytowane przez Only The Shadow : 12-06-2009 o 02:22.
Only The Shadow jest offline