Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2009, 03:20   #2
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Cytat:
Szczególnie interesują mnie wasze opinie na temat tego, czy w ogóle bylibyście zainteresowani udziałem w tego typu sesji?
Jak zacząłem czytać to wprowadzenie, to byłem pewien, ze to jakaś fantastyka wzorowana na Zajdlu ^^. Bo i po prawdzie z boku tak to wygląda.

I poważna odpowiedź: kulki kleju mogą być równie dobrym pretekstem do poruszania ciekawej tematyki, co każdy inny literacki twór. Może nawet lepszym, bo taka kulka, ze względu na ograniczoną mobilność fizyczną, częściej zapewne inicjuje dialogi i jest niezłym obserwatorem. Anyway, sesja w podobnym klimacie na poważnie nie miałaby ( według mej prywatnej opinii), większych szans na sukces. Jako luźna zabawa ( warsztatowa, gra konwencją), a wręcz parodia prawdziwej sesji- czemu nie.

By nie było nieporozumień: nie jestem chętny. To tylko opinia. W dodatku pisana o 2.20
 
Mivnova jest offline