Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 13:15   #5
Altair Ahmed ibn Alahad
 
Altair Ahmed ibn Alahad's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputację
I ja też. Dlaczego nie. A co to kulka kleju / przez glut ma być gorsza od krasnoluda Wszak zastanawia mnie czy masz GMie plan fabuły i jej cel. Czy tylko eksploracje ziemskiego otoczenia kulką kleju. I kwestia karty postaci. Jak widzisz tą kwestię. Czy mamy pisać historię postaci czy jak. Opis planty z której pochodzimy czy jak. Jeśli na serio masz zamiar poprowadzić taką sesję mam we mnie chętnego. Jednak jak mnie tak innym przydałoby się co nieco więcej informacji, bo jak to powiedział pewien mądry człowiek, Diabeł tkwi w szczegółach.
 
__________________
عـربي - إنجليزيعـربي - إنجليزي
Bądźcie zdrowi
Altair Ahmed ibn Alahad jest offline