Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 16:26   #6
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Możecie spróbować przedstawić świat, z którego pochodzą owe kleiste postaci. Opis świata możecie ( nie musicie ) wysłać do mnie w PW. Nie wezmę jednak tego świata w całości pod uwagę, bo każdy z przedstawionych przez was światów będzie się przecież różnił czymś od pozostałych. A obcy, którymi gracie pochodzą z tego samego świata, więc te opisy muszą się ze sobą zgadzać. Myślę, że świat z którego pochodzą postacie, każdy z was przedstawi po trochu w trakcie sesji zwracając szczególną uwagę na to, żeby nie zaprzeczać treści postów napisanych przez pozostałych graczy. Na przykład, jeśli ktoś, kto jako pierwszy wyśle posta, napisze że postacie pochodzą z planety w całości pokrytej ciekłym metanem, to ktoś drugi będzie zmuszony propagować tą treść. Ale opisy postaci koniecznie muszą się u mnie znaleźć w prywatnej wiadomości. Wypośrodkuję je jakoś i w ten sposób określę, jak mniej więcej wyglądają postacie. Jak na razie przyjmijmy, że są kleistą cieczą łagodnie promieniotwórczą, która potrafi się poruszać (pełzać z wielkim trudem i dość wolno), posiada wewnętrzne organelle, porozumiewa się ze współtowarzyszami przesyłając informacje wewnątrz cieczy, a także na dystans za pomocą telepatii (ale tylko z osobnikami waszego gatunku). Ziemia, którą zwiedzacie jest dla was niezbadana i niezrozumiałe jest dla was zachowanie ludzi, zwierząt i zastosowanie przedmiotów, którymi ludzie się posługują. W każdej kwestii godzę się na niewielkie ustępstwa od reguły. Resztę pozostawiam waszej wyobraźni. Nadal jest duże pole do popisu.

Na karty czekam...powiedzmy...dwa tygodnie od dziś. Czy to wam odpowiada?

Altair: Kto powiedział, że postacie koniecznie muszą być kuliste?
Owszem, mam plan fabuły i jej cel. Fabuła będzie się rozwijała w oparciu o interakcje ludzi z kosmitami. Celem postaci będzie nie tylko przetrwać, ale także poznać ziemian i nawiązać z nimi kontakt oraz współpracę.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 13-06-2009 o 19:04.
Mal jest offline