Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 15:50   #7
Altair Ahmed ibn Alahad
 
Altair Ahmed ibn Alahad's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputacjęAltair Ahmed ibn Alahad ma wspaniałą reputację
Interesujące. Ale mam pewne zastrzeżenie. Skoro te stworki tak nie kumają naszego ziemskiego świata niech powiedzmy mogę się przynajmniej względnie znośnie poruszać. No znaczy powiedzmy pełzać. Niech mogą wspinać, ale niech mają powiedzmy wrażliwe ciało. Niech ich domeną powiedzmy będzie ucieczka i ukrywanie się. Moja propozycja jeszcze byłaby taka aby pewne elementy planety z której stworki pochodzą ujednolicić. A niech przyszli gracze zajmą się resztą. Nie mówię o kompletnym opisie świata a raczej o jego ogólnych zarysach. Mówię to dlatego bo jak znam życie co gracz to inny świat. Więc dla uproszczenia sprawy niech GM by dał pewne wskazówki.Co uprościło by i jemu i nas życie. I jeszcze jedna sprawa jak wygląda kwestia obronność wspomnianych "glutów"
 
__________________
عـربي - إنجليزيعـربي - إنجليزي
Bądźcie zdrowi
Altair Ahmed ibn Alahad jest offline