Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 18:57   #8
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Jeśli chodzi ci o Rorschach'a z komiksu Watchmen to nie jest to postać Marvelowa tylko z DC. Jak pisałem w sondzie świat komiksów DC nie jest alternatywną rzeczywistością, tylko alternatywnym wszechświatem, który sam w sobie posiada nieokreśloną liczbę własnych alternatywnych wersji. Nie mniej możesz się śmiało tą postacią inspirować i zrobić kogoś bardzo podobnego.
Jeśli natomiast chodzi o Wolverine'a, to pisałem by nie przesadzać z potęgą postaci. Dla postaci takich jak Logan nie ma znaczenia czy na świecie są inni bohaterowie czy nie bo i tak sam zabiłby wszystkich złych, no może prawie wszystkich. Tak więc jak już mówiłem, nie przeginajmy z pakernością.

Ps: Lepiej jak będziecie zadawać pytania tu a nie na pw, to tak na przyszłość, po prostu niektórzy pytają mnie o to samo XD

Po konsultacji na PW Debb prawdopodobnie zaklepie alternatywnego Franka Castle.To chyba jedna z najlepszych komiksowych postaci na świecie... i najostrzejszych...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=wkxLWWiz5O8[/media]


Ostatnia rada jeszcze. Nie chciałbym mieć w drużynie alternatywnej wersji całego składu avengers czy samych nazwisk z okładek komiksowych. Wtedy co chwilę spotykalibyście samych siebie
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 13-06-2009 o 19:17.
darlar jest offline