Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2009, 19:28   #10
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Na PW dostałem pytanie na tyle istotne,że postanowiłem tu jeszcze o tym tutaj napomknąć.

O ile chcecie zrobić postać niekoniecznie w 100% dobrą to nie popadajcie w skrajność. Exiles nie werbowaliby totalnych, aspołecznych psychopatów zdolnych w każdym momencie strzelać w plecy reszcie potencjalnej drużyny. Tak więc jeśli chcecie zrobić postać jakiegoś skurczybyka to niech będzie on względnie zrównoważony psychicznie... i niech nie będzie miał ambicji w stylu "zniszcze świat przy pomocy mojej nowej tajemnej broni!!!". Takich postaci nie przyjmujemy.
Taki dla przykładu Punisher nie jest dobry, bo to socjopata ze skłonnością do masowych morderstw, ale mimo wszystko posiada coś w rodzaju moralnego kręgosłupa, z kolei nie można tego powiedzieć np o postaci Carnage'a, który również jest psycholem, ale zabija wszystko od chomików po staruszki na wózkach inwalidzkich.

Ps: Ten filmik w głównym poście streszcza wydarzenia poprzedzające zamordowanie Cap'a.
Czyli przypadkowe dopuszczenie przez Zespół New Wariors do tego, że superzłoczyńca Nitro wysadził w powietrze całe miasteczko, razem z mieszkańcami i razem z New Wariors... sprzeciw społeczeństwa wobec lekkomyślności superbohaterów, rządania rządu by wszyscy hero upublicznili swoje dane osobowe, bunt dowodzonych przez Cap'a bohaterów, późniejszą wojnę domową i ich starcia z oddziałami dowodzonymi przez Iron Mana, werbowanie do polowań na buntowników superzłoczyńców, kapitulację Cap'a itd...
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 13-06-2009 o 19:45.
darlar jest offline