Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2009, 16:33   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
[komentarze] Smoki

Witam graczy na początek kilka info technicznych

po pierwsze mam pewne tabele przygotowane na zdarzenia losowe. Chodzi np. o najazdy wszelakiego rodzaju poszukiwaczy przygód etc. Mam teraz tylko pytanie, czy gracze chcą aby im te tabele wyjawić czy nie?

po drugie chciałbym, abyście nie walczyli ze sobą przy pierwszym spotkaniu. Przez kilka tur nie zaczynajcie bitwy między sobą na to przyjdzie czas później

po trzecie jak coś to gg 7201468 i jak jestem to odpiszę. Jak mnie nie ma to odpiszę jak wrócę a często jestem na niewidocznym.

po czwarte... działania wojenne- zakładam, że jesteśmy dorośli na tyle by nie robić czegoś w stylu:
G1 wysyła swoich podopiecznych na G2, G2 nagle zaczyna robić pułapki, rekrutować istoty i tym podobne... chyba wiecie co mam na myśli....

po piąte nie wiecie, że reszta wie o artefaktach

Wszystko ze strony technicznej. Ja w sumie narazie tyle i życzę miłego dnia.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline