Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2009, 02:15   #6
Bergtagna
 
Bergtagna's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumny
Grałem w Wampira, a o Rodzinie Wschodu wiem tyle, ile byłem w stanie dowiedzieć się z rekrutacji. Nie mniej z chęcią spróbowałbym swoich sił w tych realiach, a wstęp pozwala mi sądzić, że byłbyś dobrym przewodnikiem.

Wstępnie planuję postać tradycjonalisty lub ten ostatni, zrównoważony model.
A najchętniej stworzyłbym kogoś miłującego tradycję i jednocześnie dbającego o wewnętrzny spokój. Byłby to ktoś dopasowany do reguł dzisiejszego świata z konieczności, a z własnej woli wierny dorobkowi kulturalnemu minionych wieków. Nie byłby to jednak zawzięty stróż prawa. Czy znalazłoby się miejsce dla takiej postaci w twojej wizji? Jeśli nie, to czy mógłbyś rozwinąć oczekiwania względem interesujących mnie modeli (jeśli to dobre określenie)?
 
__________________
-Próbuję zdobyć pieniądze na podróż do Ameryki.
-Gdzie to jest?
-Po drugiej stronie fiordu.

Normann Hætta bongo Utsi Saus
Bergtagna jest offline