Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2009, 14:40   #4
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
No cóż widzę, że Dalar podszedł tutaj do sprawy z dużo bogatszego poziomu wiedzy niż ja

osobiście o księdze Henocha nic nie wiem. Ogólnie zarówno "Anioły" jak i "Demony" to kosmici. Odłączyli się oni od ogólnego "wszechbytu" którego nazwali ojcem i żyli na innych planetach, w innych warunkach i z innym nastawieniem do życia. Ogólnie demony obwiniają "Ojca" że wylądowały na planecie nieprzydatnej do życia, czerwonej, z mnóstwem płynnej lawy i siarczanym powietrzem ( wiem banalne ale cóz,) a nie tak jak Anioły na planecie czystej, niebieskiej i życzliwej ( nie na Ziemi). Można więc powiedzieć, że Anioły i Demony są tutaj rasami pokrewnymi ale określenie demonów jako upadłych Seraphinów to niedokładnie trafne podejście.
Lucyfer wystąpi na pewno jako pewnego rodzaju najwyższe stadium demonów. Co do jego towarzyszy to jeszcze zastanawiam się z którego kanonu wezmę ich imiona i moce.
Nie wiedziałem, że Gabriel jest utożsamiany ze śmiercią. Szczerze. Nie mniej jednak teraz nie mogę już zmienić systemu. Magia Seraphinów opiera się na dobru czyli białej magii dlatego nie mogę dopuścić do niej nekromancji. Jest jednak pewien potężny ( nawet bardzo) czar, pozwalający ożywić zwłoki, jeżeli ciało jest w idealnym stanie. ( stąd ograniczenie czasowe, zależne od mocy czarodzieja)
Magia różni się sposobem czarowania, ilością czarów i ich rodzajem. Każdy Serafin zna kilka czarów białej magii jak leczenie, światło czy odkupienie, natmiast magowie Serafinów uczą się dodatkowo kontroli nad żywiołami.

To chya wszystko, jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości to proszę walić śmiało
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline