Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 10:57   #7
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Zacznę od tego co mnie przede wszystkim interesuje, czyli od komentarzy.

Yarocie wygląda to pięknie w założeniach, ale nawet ostatnio słyszałem jakoby właśnie obsługa zaczęła się czepiać nawet żartów dotyczących sesji. Nie są to moje wymysły i jeśli dana osoba się zgodzi to będę mógł przesłać dokładniejszy opis na PW jak sobie będziesz życzył.

Poza tym chyba zapominacie o jednej drobnej rzeczy. Tutaj mam na myśli również wypowiedź Aschaara. To często komentarze napędzają sesję, ponieważ gdzie jak gdzie, ale w nich userzy mogą sobie swobodnie popaplać, dzięki czemu łapią ze sobą lepszy kontakt. Nie da się chyba zaprzeczyć, że to tylko wychodzi sesją na zdrowie. Proszę Cię Aschaar jakby wszyscy sobie zadawali takie pytanie przed wrzuceniem komentarza to forum byłoby cholernie sztywne.

Mam pytanie do obsługi czy spam w komentarzach jest tak groźny?


Wybacz Yarocie, ale argument, że osoby spoza sesji czy forum mogą czytać komentarze wydaje mi się bardzo chybiony. W takim razie co, mamy być grzeczni i mega poprawni na pokaz? Tylko po co? Chyba całe forum w tym komentarze mają służyć przede wszystkim userom do dobrej zabawy? Nie mówię tu oczywiście o przerzucaniu się mięsem, które powinno być karane.

Co do swobodnych rozmów…

Nie mam takiego stażu jak Ty na LI, ale te parę latek pozwalają mi do sformułowania jednego wniosku. Ubijając rozmowy nawet te zapalne zabijacie sens całego forum. Przyznam się, że posłużę się tutaj argumentacją innego usera, która trafnie opisuje obecną sytuację. Kłótnie pozwalały rozładować stres, a blokowanie ich, czy jakichkolwiek sporów prowadzi do jego kumulacji.

Forum sprzed jakiś dwóch lat było dużo bardziej swobodne i…ciekawsze. Na koniec znów sparafrazuje wcześniej wspomnianego usera, który ma muszę powiedzieć bardzo trzeźwy pogląd na tą sprawę:

„ Obecnie trąci trupem na LI”
 
mataichi jest offline