Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 13:41   #10
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
To i ja dorzucę swoje 3 grosze.
Yarocie, jako, że reprezentujesz obsługę, mam pytanie. Tę forum jest dla obsługi czy dla uzerów? Nie mówię tu o skrajnym traktowaniu wszystkiego. Czyli, że raptem można pisać co się chcę gdzie się chce. Ale sam byłem świadkiem interwencji Obsługi w sposób raczej nieodpowiedni. Dajecie do dyspozycji bardzo dobrze zorganizowane forum. Gdzie można rzucać kośćmi, wypowiedzieć się na jakiś temat, skomentować jakąś sesję. Lecz problem w tym, że nikt tu nie komentuję sesji, tylko służy to do komunikowania się graczy między sobą na łamach forum.
Komunikowania się i rozważania różnych wariantów sesji. Dyskusji na temat tego co się właśnie wydarzyło, co może nastąpić albo czemu coś, co planowaliśmy, nie wyszło.Itd.

Pamiętajcie, że RPG w realu dajego plusa, że uczestnicy się znają. Tutaj jest całkowicie odwrotnie (Tutaj, są wyjątki). I teraz, zabronione jest swobodne rozmawianie w komentarzach, gdzie gracze poznają się i być może konszachtują na temat nowej sesji. Nowej sesji, do której dołączą już znajomi a nie obcy gracze.

Czy to nie rozwija takiego forum? Nie powoduje lepszej atmosfery?

Co do Twojej wypowiedz, Aschaar. To wybacz, ale chyba trochę przesadziłeś w stwierdzeniu, że zadajesz sobie takie pytania przed wysłaniem posta. Jak nie to zgadzam się całkowicie z mataichim.

Na koniec powiem tak: Może i denerwujące jest, że tak na to naskakujemy, ale uwierzcie znam sporą grupę aktywnych uzerów, którym się to nie podoba. To czyli nadwrażliwość na spam. Jak to określacie. I, że psuje to stosunki na forum.
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline