Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 23:43   #2
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Odpowiadając na pytanie będące pierwszym zdaniem w tym wstępie - tak, zastanawiałem się nad tym. Ba, nawet się o tym uczyłem na biologię!

Ten tekst nie powalił mnie na kolana. Nawet nie był bliski osiągnięcia tego. Bo sen nie jest niczym enigmatycznym nad czym bym się zastanawiał z fascynacją i zachwycał się nad różnymi możliwościami tego czym może być - bo mam to jasno określone dzięki chociażby wikipedii.

Jeżeli reszta tekstu będzie także opisem snu i rozwodzeniem się nad tym, czym mógłby on potencjalnie być, to wątpię by mi się spodobało. Swoją drogą obawiam się że nie nazwałbym tego wstępem do opowiadania, bo nie ma formy opowiadania - to opis lub początek rozprawki w moich oczach, albo coś innego. Ale na pewno nie opowiadanie.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem