Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2009, 19:23   #6
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Tylko nie rozumiem do końca, jak mogłabym opisać jej wygląd (jako parówkowatego stworka czy raczej coś bardziej "ludzkiego"?).
Jak wolisz. Dopuszczam obie wersje - bardziej ludzką i bardziej "gumisiowatą" (coś jak tutaj, tylko normalnie stoją, a nie na palcach. No i mają pięć palców u rąk, a ogony nie sterczą w górę).

Czyli na tę chwilę mamy 3 graczki (^ ^), preferujące sesję przemyśleniową (plus ze szczyptą psychodeli, jak rzekła Mae) oraz drużynę będącą zbiorem obcych sobie indywiduów. Ok, myślę, że tyle by już wystarczyło. Jeśli macie jakieś pomysły, to możecie powoli wymyślać karty postaci. Poczekamy jeszcze z 3 dni na ewentualną czwartą osobę i jeśli żadna się nie pojawi, a Wy do tego czasu stworzycie już swoje karty, to myślę, że będziemy mogli zaczynać.

Same karty, zgodnie z ideą obcych sobie osób, muszą pozostać tajne dla reszty graczy - ich pełną treść ma znać tylko ja i twórca. Zgadza się, nie możecie nawet powiedzieć sobie kim będziecie grać, bo to mogłoby wpłynąć na ewentualną zmianę postaci. Czyli - element niespodzianki. Prosiłbym o wysyłanie mi ich na PW, a pytania zadawać tą właśnie drogą lub przez GG.

EDIT: Pragnę zwrócić uwagę, że na PW odezwał się do mnie Chester90, zgłaszając swoją chęć dołączenia. Czyli mamy pełną gromadkę do sesji przemyśleniowej. Jeśli więc byliby następni chętni do sesji na moich warunkach, to w którejś z dwóch innych propozycji (albo opartej na własnej).
 

Ostatnio edytowane przez Zu : 19-06-2009 o 22:28.
Zu jest offline