Wątek: Opisy walki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2009, 17:52   #8
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
To już zależy od wojownika jakim grasz, fakt. Ale np. jak grasz magiem, albo strzelcem to masz więcej możliwości taktycznych przemyśleń.

To mnie też interesuje, na ile podobna jak prawdziwa walka a taka szermierka czy bractwo, w którym to raczej jest pod jakimiś tam zasadami trzymane i nieco udawane, przynajmniej na pokazach. Taka walka na śmierć i życie wydaje mi się dawać mniej czasu na myślenie. I właśnie Arango, skoro wymaga to tyle myślenia co szachy to czy jest czas na retrospekcje i dylematy światopoglądowe? Nie mówię, że ich być nie może całkowicie, ale powinny być perełkami, moim zdaniem, w tekście, od czasu do czasu, a nie co posta.

Zu, koncepcja bardziej mi pasuje do barbarzyńcy, ale ciekawy pomysł z tym odwzorowywaniem dynamiki walki poprzez składnię i ilość słów, zdań.
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem