Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2009, 22:58   #4
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Gwoli ścisłości - ja tam się nie upieram, po prostu piszę o tym jak to wygląda w znanej mi literaturze, a poza tym nie jestem zwolennikiem dogmatów. Gaunt zresztą też był elastyczny (i może dzięki temu nie padł ofiarą zjawiska znanego pod wdzięczną nazwą "friendly fire" czy innego losowego przypadku nadlatującego zza pleców).

Tak przy okazji, zupełną zagadką jest dla mnie to jak Imperium wyobraża sobie koniec służby w Gwardii, oczywiście poza śmiercią na polu chwały. Bo pozostają następujące możliwości: trwałe okaleczenie (i powrót na rodzinną planetę?) oraz prawo do osiedlenia się na zdobytej planecie (i nie oszukujmy się, jak często się to zdarza?). Nie ma czegoś takiego jak rozwiązanie regimentu i powrót na rodzinną planetę czy emerytura. Jak tu zmusić żołnierzy żeby kilkadziesiąt lat grzęźli w błocie/gnieździli się na pokładzie transportowców przedzierających się przez Osnowę/bili się z orkami, kultystami, tau, eldarami, secesjonistami, tyranidami, demonami, nekronami, mrocznymi eldarami i Imperator jeden wie iloma zagrożeniami czyhającymi na tą nieszczęsną ludzkość?!
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise

Ostatnio edytowane przez Yarot : 22-06-2009 o 23:32. Powód: Edycja postu z tematu rekrutacyjnego
Romulus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem