Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2009, 22:55   #5
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
No, ja swoje wysmażyłem i wysłałem.
Ponadto chciałbym zgłosić, że będę niedostępny od 27 czerwca do 2 lipca, więc gdyby jakąś wstępną rozmowę zrobić do piątku, to byłoby super. No, albo po powrocie moim i merilla. Oczywiście, o ile projekt nie umrze (albo nie zapadnie w hibernację) z powodu małej ilości chętnych. Oby nie!
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline