Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 10:55   #6
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Nathias - opowiadanie które mi przesłałeś dobrze się czyta - poziom pisarski zadowalający, jeśli poprawisz u siebie ortografię końcówek Nie pisze się 'zakrzykną' albo 'wyciągną' tylko 'zakrzyknąŁ' i 'wyciągnąŁ'. Poza tym jest w porządku, więc ślij kartę postaci i historię na maila.

CHester90 przysłał mi już kompletną kartę z historią postaci i muszę przyznać, że mi się postać podoba, choć bardzo żałuję, że to nie kobieta bo byłoby po prostu ciekawiej. Jakkolwiek nie mam żadnego 'ale' do postaci, poza kilkoma rzeczami, które musisz poprawić (napisałem ci pw). Czekam na kartę Nathiasa i jeśli w międzyczasie nie dostanę żadnej innej, która mogłaby z waszymi współzawodniczyć to wybiorę którąś z waszych.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline