Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 14:05   #6
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Czy nie mając zielonego pojęcia o systemie i świecie, mam mimo to jakieś szanse na dostanie się do sesji? Jedynie brak wiedzy o Earthdawnie powstrzymuje mnie przed skokiem na główkę do oceanu mojej własnej wyobraźni i kreowaniu czegoś wybitnie pokręconego. Obiecywana konwencja dark fantasy pcha mnie jednak na molo, stąd pytanie.

Jak będzie z częstotliwością odpisywania? Osobiście chętnie skrobałbym coś dwa razy w tygodniu, trzy razy już mniej chętnie.

O przyjęciu do sesji decyduje kolejność zgłoszeń, czy będziesz czekał do końca czerwca i wybierzesz graczy spośród wszystkich, którzy wysłali KP?

No i ostatnie, najważniejsze: gdzie jest Nemo?!
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline