Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2009, 16:50   #8
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
A mi jakoś Torment nie przypadł do gustu. Mała liczba NPC, którzy stanowią ważny atut cRPG. Następną sprawą, która mnie odepchnęła jest klimat, bardzo ciężki, cmentarny. Dla niektórych to plus dla mnie to minus, taki klimat mnie męczy i zmniejsza frajdę z grania. Dialogi są porządnie napisane ale... nie bawią mnie. Tutaj Torment zostaje u mnie daleko w tyle za Arcanum, tam to dialogi były prawdziwie rozbudowane i zależne od postaci. Na duży plus natomiast zasługuje fabuła co prawda gry całej nie przeszedłem ale już na początku widać, że twórcy się do niej przyłożyli.
Jak dla mnie jest to najlepszy cRPG podpięty pod D&D jednocześnie stojąca daleko w tyle za Falloutami (1 i 2) i Arcanum.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem