Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2009, 23:26   #1
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Armada

Witam wszystkich serdecznie

Ten temat podczas kampanii będziemy wykorzystywać dość intensywnie, by zapewnić wam potrzebne do postów informacje.

Wpierw trochę ogólnych ustaleń.

- Czas przeszły, trzecia osoba
- Dialogi kursywą
- Myśli w cudzysłowie
- Brak pogrubień imion i określeń postaci

Avatarami będą loga statków. Same grafiki są za duże, a facjata kapitana byłaby bez sensu, w czasie gdy sterowalibyśmy innymi postaciami. W sesji pokażę to na przykładzie Flogistona.

Co do rozgrywania walk, to nie wiem jeszcze, czy zrobimy to normalnej długości postami na sesji, czy turowo, w komentarzach z pomocą zewnętrznej kostnicy.

Internetowa kostnica

To drugie na pewno pozwoli na trochę więcej taktyki i zwiększy wasz wpływ na przebieg starcia.

Na pewno przyda się wam moje GG - 1035792 - pozwoli wam od razu opisywać w waszych postach część reakcji wszechświata na wasze działania.

Eskortowiec i statek badawczy zostały lekko uszkodzone od nuklearnego wybuchu w mgławicy. Lekkie straty w ludziach i sprzęcie. Tak mi się wyturlało. Oczywiście opiszcie to sobie, jak chcecie. Byle barwnie

Jak najbardziej mile widziane jest, by pierwszy post zawierał też opisy wstecz - czyli z czasu walki z vuldrokami, ważne by nie zmieniło to opisanych przeze mnie wydarzeń.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 05-07-2009 o 11:18.
Tadeus jest offline