Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 19:25   #3
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Jak dla mnie tempo może być szybsze, jednak hmm to moja pierwsza sesja na tym forum i wolę ustalić bardziej liberalne zasady, niż stosuję zazwyczaj, gdyż nie chcę by na samej rekrutce się skończyło. Jeżeli większość graczy będzie za tempem 1 post na 4-5 dni dla mnie nie ma problemu.

Brak znajomości mechaniki nie jest dużym problemem, wymagam jedynie szczątków, wybrać klasę, podstawić wartości atrybutów do samych atrybutów potrafi każdy, dalej wybór określonej liczby umiejętności [mogę podać każdemu ile] też nie powinien stanowić problemu. Jeśli ktoś wiec z czym się je RPG wie że DnD zalicza się do kategorii heroiców i co za tym idzie... Hmm nie powinno być problemu, proszę tylko nie przekombinować wtedy z postaciami. I oczywiście prędzej przejdzie to z wojownikami, tropicielami itd grając magiem trochę mechaniki i systemu niestety wypadałoby znać.
 

Ostatnio edytowane przez Mistyk : 06-07-2009 o 19:29.
Mistyk jest offline