Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2009, 22:19   #2
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Cóż, miałam podobny problem, grając z jedną drużyną, ale tam załatwiliśmy sprawę nie przemowami o odgrywaniu i wczuwaniu się w postać (co wychodziło nota bene raczej irytująco), a interwencją - wprowadzeniem do drużyny NPCa na przykład, Tutaj mamy już osobę, która może drużynę spoić, zagaić rozmowę, bo chyba, jak bezpośrednio się do nich odezwie, to milczeć nie będą... I tak powoli ich do rozmów z innymi w drużynie przyzwyczajać, a nuż podziała.
Co zaś do opisów w walce, osobiście, gdy chodzi o grę "na żywo" długie opisy walki irytują, szczerze wolę deklaracje typu "strzelam do niego", czy "wyprowadzam pchnięcie", niż długie i epickie opisy trwające dziesięć razy dłużej niż wykonywana czynność. Jeżeli dają chociaż takie deklaracje jak powyżej, to raczej dobrze, bo moim skromnym zdaniem walka powinna być dynamiczna, a na opisy jest czas poza nią.
Jeżeli zaś o nie chodzi i odgrywanie postaci.. Cóż, ja załatwiałam sprawę ignorując wszystko, co nie było powiedziane w klimacie, albo po złości obracając to przeciwko graczom... Większość nauczyła się nie używać w ten sposób angielskiego (typu OK, What? etc), gdy NPCe patrzyły na nich jak na świrów. Może spróbuj tego, ignoruj co robią poza "klimatem". Przemowy raczej nie pomogą, chociaż może gdybyś zdobył film The Gamers 2 Dorkness Rising, mógłbyś im go pokazać, pokazuje on właśnie mniej więcej taką drużynę, jaką zobrazowałeś, może po obejrzeniu coś w ich odgrywaniu zmieniłoby się na lepsze.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem