Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2009, 16:09   #6
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
Z uwaga przeczytalem temat i napadly mnie refleksje

Opowiem mniej więcej jak to u mnie było, na samym początku żaden z nas nie umiał rpgowac każdy sie starał, później doszliśmy do jako takiego poziomu, następnie odechciało nam sie kwiecistych mów i txt'y "jebles go za 14 i otrzymales 1000 golda" były na porządku dziennym i naprawdę fajnie było sie pobawić. teraz zaczynamy nowy system (tzn stary ale w nowym wydaniu) i mam nadzieje moich graczy naprowadzić znów na właściwa ścieżkę erpgowania. Powiem więcej to się czasem nawet udaje.
Zbulwersowało mnie to kiedy napisałeś, że denerwuje cie kontrargument „bo może oni chcą tak grac”, mylisz ze twoja rozrywka jest lepsza niż ich ? Jest identyczna każdy się bawi jak umie. Chcesz ich nauczyc lepszego kwiecistego sposobu gry? Nie ma nic lepszego niż kilka zgonów na sesji detektywistycznej ponieważ gracze powiedzieli za duzo przy enpecach. Zresztą nam pomogła bardzo zasada co mówisz świece realnym to mówisz jako twoja postać, jedynym wyjątkiem potwierdzającym regule jest składanie przez graczy deklaracji. A i nagradzaj starania, a nie efekt! Za rpgowanie, nie mowie o tych lepszych, ci gorsi tez musza się nauczyć i otrzymać ważna nagrodę żeby moc być lepszymi.
 
Roslin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem