Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2009, 16:44   #1
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
[komentarze] Arthorins: Odebrana młodość

Serdecznie witam na sesji, mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało.

Link do sesji

Liczę na jak najczęstsze odpowiedzi, najlepiej przynajmniej jeden post na dwa dni. Ewentualną nieobecność należy zgłosić (to tyczy się również mnie) tutaj, lub na gg.

Na PW wyniki testów podawałem do waszej wiadomości, jednak na sesji będą one tajne. Nie jestem pewien tylko, czy nie ujawniać również testów pokusy i sumienia, czy może jednak podawać ich wyniki. To zależy od was (czy macie do mnie zaufanie )

Na początek obie strony otrzymują do testów dwie kości k6. Rozwój następuje w ten sposób, że każde sześć oczek przewagi w wyniku to jedno dodane oczko dla strony. Sześć oczek tworzy kolejną kość. Zatem po sześciu rzutach z przewagą 6 strona otrzymuje kolejną kość. Jeśli nie jest jasne, to postaram się wytłumaczyć później na przykładzie.

To by było na tyle. Życzę wam i sobie miłej gry.

Edit:
Zapomniałem przybliżyć wam postać XD Otóż Walryn jest dość silny i zręczny, oraz ma dobrą kondycję. Raczej nie jest osobą charyzmatyczną, ani nie ma wybitnej inteligencji. Jego umiejętności ograniczają się do przetrwania w lesie, ukrywania się, targowania się, czy spraw związanych z gospodarką. Walka raczej nie jest jego mocną stroną, jednak potrafi trzymać bronie takie jak kusza, nóż, toporek, widły albo kosa.

Przy sobie ma oczywiście nóż, ubranie wiejskie i nic poza tym.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 14-07-2009 o 16:56.
Prabar_Hellimin jest offline