Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2009, 11:30   #22
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
No to tak.

po pierwsze:
Na jedną, rzecz chciałem zwrócić szczególną uwagę. Którą zrobił też za mnie Kerm. A chodzi mi o zasady pisowni. Czy ukośnie czy pogrubione, to tak naprawdę miało istotne ale piszmy w miarę poprawnie. Zwracajmy uwagę na wielkie litery i na przecinki czy kropki. Czasami od tego zależy interpretacja danych poczynań. Tych co mają z tym problemy odsyłam do Worda. Każdemu chyba zależy na jak najlepszym ukazaniu poczynań swojego bohatera.

Sprawa druga:
Chciałbym, żeby każda post kończony był akcją jaką chciałby wykonać jego postać. Czy to napicie się herbaty czy piwa. Mogą być to długie opisy czy krótka deklaracja. Czym więcej sterujecie swoją postacią tym ja mam mniej do roboty. No chyba, że chcecie się pogrzebać pod rumowiskiem wysadzając kawałek ściany.
Ale to też akcja i jest zrozumiała.

Sprawa trzecia:
To faktycznie, chodziło mi o to, że plecaki będziecie musieli przeciągać na lince albo pchać przed sobą. Ale każdy to interpretuję jak uważa. Mi się podoba. Benz ma teraz dylemat - tak powiem

Sprawa czwarta:
To co macie w ewkipunku a nie jest to wypisane wpoście pierwszym komentrzy. Czyli to co wzieliście ze sobą. Musicie wpisać w ekwipunek swojej postaci. W miejsce "przedmioty", kto ma broń "bronie".
Nie wiecie jak to zrobić?
Klikacie na swojego avatara w panelu graczy i pojawiającym się oknie klikacie "edytuj szczegóły". Dalej chyba nie muszę tłumaczyć.
Czyli macie jeszcze chwilkę na wzięcie tego co nie wpisaliście w KP.
Ale przejrze to i jak coś mi się nie spodoba to dam o tym znać.
Czas na to macie do następnej tury. Ci co będą mieć wtedy puste nie będą mieli swoich rzeczy. Idą tylko z tym co wzieli z obozu...

To chyba tyle. Jak coś mi się przypomni to dopiszę.
Koniec tury 22 lipca do 12 w dzień.

PS. Jeśli wszycy odpiszą, to mogę kończyć turę wcześniej?
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline