Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 14:28   #7
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Oh, szkoda Szaine, że się nie zgodziłaś :/ Owszem, półdemon może być wyzwaniem, ale myślę, że bym sobie poradził Nie takie postaci się robiło Oczywiście, Twoja wola, postaram się dostosować

W każdym razie, miałem chęć na postać maga ogniowo-nekromantycznego należącego do Diabłów. Możliwe, że pójdzie ten koncept w postaci ludzkiej, choć nie ukrywam, że diabeł bardziej mi pasował do wizji (i w jego wykonaniu mogłoby być parę mrocznych rytuałów, jak np.: wyrywanie kryształów z ciał innych magów na rytualnym stole i połykanie ich ).

Cóż, mam nadzieję, że mimo wszystko uda mi się sklecić swoją wymarzoną, mroczną postać

EDIT: A, właśnie, zapomniałbym- postacie Diabłów mogą mieć na starcie kryształ dwukolorowy?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 17-07-2009 o 14:34.
Kaworu jest offline