Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 13:49   #9
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
Witam, mam kilka krótkich pytań:

Czy pół-wilk musi jako 'bazową' rasę mieć człowieka? chodzi mi po głowie koncept włochatego ostrouchego ale 'czysty' elf też mi wystarczy.

Co do czarów:
Cytat:
Mag sam tworzy czary. Kreuje je na swój użytek. Nie każdy mag ma taką umiejętność. Ci co jej nie posiadają uczą się czarów z ksiąg.
to znaczy że mamy swobodę w decydowaniu czy nasza postać będzie sama tworzyła swoje czary, czy zależy to od poziomu jej 'magii'?

Czy chowańce mogą się znaleźć w 'ekwipunku początkowym', czy raczej są do zdobycia w trakcie sesji?

Chcę stworzyć bohatera należącego do Arcanianian, możesz mi przybliżyć jak bogata może być moja postać na starcie? Czy będzie to osoba posiadająca posiadłość w mieście i kilka wiosek z których czerpie pieniądze, czy powinienem mierzyć znacznie niżej?
 
__________________
Sorry, ale teraz to czytam już tylko własne posty...
MadWolf jest offline