Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2009, 14:21   #10
Szaine
 
Szaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Szaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputację
MadWolf, już Ci wszystko tłumaczę.
Oczywiście może być pół - wilk, pół - elf. Jednak nie zmieni ten fakt zbyt wiele w wyglądzie.

Co do czarów, to czy mag posiada takową umiejętność będzie zależeć od moich rzutów. Nie bój się, nie skrzywdzę nikogo. Jest parę czynników, które podwyższają, bądź obniżają możliwość posiadania wyżej wymienionej umiejętności, ale ich nie zdradzę.

Można mieć chowańca w początkowym ekwipunku, jednak muszę go zaakceptować. Taka mała rada ode mnie. Wolę jak gracz dojdzie do pokaźnego majątku, znajdzie się w posiadaniu różnych ciekawych przedmiotów itd. podczas gry, a nie na starcie. Jest to przeze mnie bardziej doceniane i nagradzane.
Przy okazji dopowiem, że chowaniec znajduje się w małym kryształowym przedmiocie (nie krysztale magii), przypominającym w kształcie niedużego, lekko płaskiego kamienia, z którego można go przywoływać i do niego odsyłać.

Każda osoba, która się zgłosi będzie maksymalnie na randze nowicjusza, może mistrza/profesora (jeszcze zastanowię się). Dlatego też jakiegoś własnego majątku nie będzie mogła mieć, za to jej rodzice jak najbardziej. Zwracam jednak znów uwagę, na to co bardziej punktuje u mnie. Nie mówię, żeby od razu grać biedakiem, który ma tylko na czesne dla Arcanum, jednak żeby gracze sami, ciężką pracą, kombinowaniem i wysiłkiem dochodzili do bogactwa.


Do organizacji podaję link, pod którym znajduje się hierarchia i krótki opis poszczególnych szczebli.
http://img522.imageshack.us/img522/5695/hierarchia.png
 
__________________
"Promise me this
If I lose to myself
You won't mourn a day
And you'll move onto someone else."
Szaine jest offline