Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2009, 13:28   #3
ZBGfromWPC
 
ZBGfromWPC's Avatar
 
Reputacja: 1 ZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie coś
Witam na początek przywitam się ładnie po dość długiej nieobecności na forum spowodowanej brakiem neta(stancja). Teraz mogę już pośwęcić się ładnie.

Monastyr system z którym zetknąłem się jakieś pół roku temu gdy kumpel przywiózł księgę od brata. Rozegraliśmy kilka sesji i jestem pod wrażeniem bo gra sprostała temu czego od dawna szukałem.

Co do roli w świecie to sądzę, że najbardziej pasowała by mi rola kuriera z tych wymienionych przez Ciebie a ogólnie kogoś kto działa bardziej z ukrycia. Będąc ciągle tam gdzie trzeba ale nie rzucając się i nie wychylając niepotrzebnie.
Zasięg kampanii, tu ja bym ograniczył do jednego kraju. By można się było skupić. Chociaż to zależy też moim zdaniem od tego jak gracze będą znali system. Co do znaczenia myślę, że podobnie niech to będzie coś co może naprawdę wpłynie na jeden z krajów a na innych wywoła jakieś tam plotki, głosy aprobaty lub niezadowolenia ale też nie wykracza zbytnio poza granice.

Na co liczy postać??.... Lubię grać kogoś kto potrafi się poświęcić dla dobra sprawy. Bynajmniej w tego typu systemie odpowiadało by mi to. Od razu jedna powiem nie chodzi mi o całkowitego misjonarza, tylko kogoś kto dla dobrej sprawy potrafi zrezygnować z majątku.

Kwestia wiary moim zdaniem jak najbardziej rozwinięta. Od razu zaznaczam, że chciałbym grać kimś niezdecydowanym do końca w kwestie wiary. I z tym wiązałbym swoją tajemnicę.

Magia obecna ale bez przesady, żeby nie była co chwilę.


Takiej sesji jestem gotów się poświęcić w 100% i dać z siebie naprawde sporo. Pozdrawiam i czekam na jakieś informacje.

Ja szlachetnie urodzony Wertigo Malledis pochodzący z Agarii wiele czasu spędzający na froncie przekazując informacje między posterunkami swoją przygodę najchętniej zacząłbym w Cynazji, lub Karze. (Odpowiedź jest związana z tym, że Agarię znam bardzo dobrze a jako, że księgę będę miał spowrotem dopiero na dniach to tak z głowy podaje ewentualnie zedytuje jeszcze raz jak coś zechcę zmienić.)
 
__________________
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.

Ostatnio edytowane przez ZBGfromWPC : 18-07-2009 o 14:59.
ZBGfromWPC jest offline