Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2009, 00:30   #5
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Zabić nie zabije, tylko zapyta co to jest? Wydaje mi się, że to chyba powinno się znaleźć w Tokyo Underground. Dlaczego, bo:

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Wniosek:
I zauważyłem, że tak jest z masą innych postaci filmów i anime o takowej tematyce Chciałbym, żebyśmy poszli o krok dalej i spróbowali zgadnąć, kim byłby taki Alucard (bądź jakakolwiek inna postać pasująca klimatem, zdolnościami, czymkolwiek) w Świecie Mroku.

...

Jakie znacie horrory?
Na takiej zasadzie możemy rozpisać wszystkie Czarodziejki, Gigiego jako satyra, Pszczółkę Maję jako Gangrela, a Pikachu jako chimerę z Odmieńca ... Nie wydaje mi się, żeby o coś takiego chodziło autorowi tematu. Alucard pewnie, bo wampir do tego ewidentne nawiązanie do Draculi, ale to...? Pod Odmieńca czy maga można podpiąć 90% shojo manga, ale na Boga to nie temat do tego. Rozumiem dowcip Kaworu, ale...

Na koniec Mag pozbawiony avatara, przestaje być magiem i nie może go odzyskać, nawet biegając po domenach (jak by do nich się dostał ?)...dlatego Magowie tak bardzo boja się wampirów.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 19-07-2009 o 00:45.
MigdaelETher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem