Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2009, 23:46   #10
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Jedziemy po bandzie niema co...

Jezus, rozpatrując Jego osobę jako postaci historycznej, odkładając na chwilę kwestie religijne, to jak dla mnie najbardziej by pasował do Mesjańskich Głosów, z powodów chyba oczywistych.

Mitra, będący postacią "podobną" jest w ich tradition booku opisany jako jeden z Przebudzonych prekursorów tej frakcji. W zasadzie większość mesjaszy, synów bożych, bogów wcielonych i innych im podobnych z wszelkich religii monoteistycznych można by jako takich rozpisać.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem