Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2009, 12:53   #3
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fehu Zobacz post
Konnichiwa!
Na forum, z tego co pamiętam, obowiązuje język polski. Szczególnie w głównej treści notek. Podpisy i ksywki są z reguły ignorowane. Nie wiem też co ma do sesji tego typu pseudo-japoński zwrot, bo najwyraźniej nie jest powiązany z mechaniką, czy nazwą własną świata. Jeśli już dajesz tego typu rzeczy, to przedstawiciele moderatury z reguły zalecają opatrywanie ich przypisami z odpowiednim tłumaczeniem. Wierz mi, nie każdy jest fanem tej kultury, orientując się nawet w tak prostych zwrotach powitania.

EDYCJA, DÓŁ.
Napisałem, że nie rozumiem powodu zastosowania, nie samego terminu. Skoro wszystko, co zostało przekazane, można równie dobrze wyrazić po polsku. Zwracam na to uwagę, bo przestrzeganie regulaminu jest obowiązkiem wszystkich użytkowników forum. Nie tylko moderatury. Czego osoba, z tak długim stażem niestety może nie rozumieć.

Miło, że tak dobrze znasz regulamin Highlanderze. Jednak to nie twoja rekrutacja, a twój post nie wygląda jak zgłoszenie do niej. Proszę o zaprzestanie spamowania w czyichś rekrutacjach jeśli nie masz zamiar w nich grać.

Pozdrawiam merill


Zabrałem jedynie głos w sprawie, do której obsługa ostatnimi czasy podchodzi selektywnie, subiektywnie i wybiórczo. Na co ja też nie omieszkam zwrócić uwagi jej reprezentantowi, jak i osobie usytuowanej wyżej.

Pozdrawiam High.

Nie twój rekrut, nie zgłaszasz się... nie spamuj. I tyle...
Mam nadzieję że ostatni raz muszę zainterweniować.

-merill-
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez merill : 21-07-2009 o 17:09.
Highlander jest offline