Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2009, 13:58   #5
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Jestem zainteresowana udziałem w sesji. Dostrzegam jednak kilka problemów i nie wiem jak odniesie się do nich GM. Po pierwsze, najważniejsze – podstawkę znam stosunkowo słabo. Postaram się ją jeszcze na spokojnie przejrzeć, ale ekspertem w każdym razie nie jestem. Grałam w wilkołaka dobre 10 lat temu i od tamtej pory nie trzymałam podręcznika w ręce, nie wspominając o dodatkach, bo tych w życiu nawet na oczy nie widziałam. O ile bez problemu poradzę sobie ze stworzeniem postaci (mam przynajmniej taką nadzieję), ogólny zarys świata też znam, to jednak moja wiedza o systemie ma sporo dziur, żeby nie powiedzieć wyrw wielkości wulkanicznych kraterów.

Problem drugi – wybywam na urlop od 9 do 23 sierpnia, więc dwie kolejki zapewne by mnie ominęły.
Koncept postaci już mam, nie spiszę go jednak za szybko, bo w chwili obecnej grypa przykuła mnie do łóżka. Obiecuje jednak zmieścić się w wyznaczonym terminie.
 
liliel jest offline