Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2009, 17:20   #7
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
prosze prosze: porzuciłem nadzieje, a tu zgloszenia! przepraszam ze ne pisałem, bylem na wczasach, a nie myslalem ze ktos sie odezwie.
Odpowiedzi:
-
- tak, mozna wymyslec ród
- nie lubię wilkolaka, zbyt... indianski
- dowolnego: wilk to poprostu najczęstrzy 'łak' w Europie, wiec wyjsciowo mówimy o wilkołakach.
- kiedy wilkołak nie chce teog pokazać, nikt poza bardzo silnym wampirem lub wilkołakiem tego nie zauwazy
- opis statusu to po porstu twoja pozycja w rodzie

To karta koscieja

Imię i nazwisko: Aleksander Michał Karpiński
Wiek: 19
Płeć: Mężczyzna
historia: Aleksander nie jest zwykłym członkiem Rodu. Należy do specjalnej komórki powołanej, by pozbywać się celów niewygodnych dla władz rodowych, przeszkolonych równierz w sztukach dyplomatycznych, negocjacjach i infiltracji.
Ekwipunek: Pistolet CZ 122, Karabin wyborowy M40A3 z możliwością złożenia i ukrycia w futerale odpowiednim dla gitary
stosunek do Tradycji: „Tradycja jest na tyle ważna by jej przestrzegać, ale równierz na tyle elastyczna by ją naginać do potrzeb.”
stosunek do sytuacji: „Zlecenie jakich wiele.”
zwierze: szary, pręgowany kot z czarnym paskiem wzdłuż kręgosłupa, normalnej wielkości.

Generalnie ładna, ale:
-to co ująłes jako histori to bardziej status: z chęcią poczytam o tym, czy od zawsze wiedzieliscie kim sie staniecie, czy rodzina ukrywała to przed wami, wasze pierwsze odczucia na ten temat itd
- kot to niestety troszke za małe zwierze: rozmary powiedzmy od teriera do niedźwiedzia.
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline