Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2009, 15:40   #9
Shax
 
Reputacja: 1 Shax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodzeShax jest na bardzo dobrej drodze
No to też byłbym chętny do wzięcia udziału w sesji bo ostatnio bardzo interesują mnie te klimaty. Mam jednak kilka pytań:

1.
Cytat:
nie ma stopni: można zatrzymać się na dowolnym etapie przemiany.
- to pisząc co miałeś na myśli bo nie znam WoD'a. Chodzi oto, że możemy przemienić się częściowo, same ręce, nogi lub coś? Czy jak?

2. Najprawdopodobniej stworze typowego Wilkołaka, ale chciałbym wiedzieć czy:
- Wilkołak może się przeobrazić w każdej chwili według własnego uznania czy tak jak to w horrorach przy pełni Wiem głupie, ale lubię mieć wszystko na tacy.
- Po zmianie jesteśmy zwykłym zwierzęciem czy może jednak człekokształtnym monstrum. Raczej wiadomo o co chodzi. Czy zwykły leśny wilk, czy może taki trochę bardziej przypakowany, czy wręcz przeciwni jest to wilk chodzący na tylnych łapach i jest człekokształtny.

3. No i najważniejsze w ogóle nie znam WoD'a czy czegoś w tych klimatach. Czy mimo tego mogę wziąć udział w sesji? Bardzo by mi zależało.

4. Jak długiej wymagasz historii. Masz jakieś minimum? No i na co najbardziej zwracasz uwagę podczas selekcji jeśli można wiedzieć?

To chyba na początek wystarczy. Jak jakieś jeszcze pytania przyjdą mi do głowy to napiszę ponownie. Czekam na odpowiedzi.
 
Shax jest offline